Slevové akce na drony nám v poslední době na našich stránkách lehce vymizely, takže je nejvyšší čas vše opět napravit. Dnes pro vás máme opět jeden zajímavý kousek vhodný pro začátečníky, který je navíc k dostání s velmi bohatou výbavou. Jedná se o model Syma X8HW a na e-shopu Tomtop ho pro nás mají v bleskových prodejích za skvělou cenu. Navíc z francouzského skladu bez dalších komplikací a zdržení. I s tímto dronem se samozřejmě nevyhnete povinné registraci a splnění základních požadavků testu pro majitele, ale to by měl jednoduše zvládnout opravdu každý.

Dron Syma X8HW není žádný skládací drobek do dlaně, ale pořádně velký kousek s váhou 475 g. To ale zase znamená, že bude dobře držet ve vzduchu a nezalekne se nějakého toho větříku. Dron je vybaven slušnou dávkou technologií a možností, jako je třeba headless režim nebo automatické udržování letové hladiny. Závěsná HD 720p kamerka s 2 Mpx rozlišením zajistí i nějaké ty solidní snímky hezky z výšky. A díky 2.4G Wi-Fi FPV připojení uvidíte hned na displeji svého telefonu co přesně snímáte. V balení je i dálkové ovládání s joysticky a nástavcem na telefon, takže máte vše hned po ruce.

A dostanete toho mnohem více. Na doplňcích se totiž nešetřilo a tak má dron k ruce i přistávací „nožičky“, ochranné oblouky vrtulí, náhradní vrtule nebo i 4GB paměťovou kartu. V bleskových prodejích je pak momentálně Syma X8HW k mání jen za 54.99 dolarů s dopravou zdarma. To opravdu není nijak extrémní cena za velmi solidně vybavený dron pro nenáročné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.