Slevové akce na drony nám v poslední době na našich stránkách lehce vymizely, takže je nejvyšší čas vše opět napravit. Dnes pro vás máme opět jeden zajímavý kousek vhodný pro začátečníky, který je navíc k dostání s velmi bohatou výbavou. Jedná se o model Syma X8HW a na e-shopu Tomtop ho pro nás mají v bleskových prodejích za skvělou cenu. Navíc z francouzského skladu bez dalších komplikací a zdržení. I s tímto dronem se samozřejmě nevyhnete povinné registraci a splnění základních požadavků testu pro majitele, ale to by měl jednoduše zvládnout opravdu každý.

Dron Syma X8HW není žádný skládací drobek do dlaně, ale pořádně velký kousek s váhou 475 g. To ale zase znamená, že bude dobře držet ve vzduchu a nezalekne se nějakého toho větříku. Dron je vybaven slušnou dávkou technologií a možností, jako je třeba headless režim nebo automatické udržování letové hladiny. Závěsná HD 720p kamerka s 2 Mpx rozlišením zajistí i nějaké ty solidní snímky hezky z výšky. A díky 2.4G Wi-Fi FPV připojení uvidíte hned na displeji svého telefonu co přesně snímáte. V balení je i dálkové ovládání s joysticky a nástavcem na telefon, takže máte vše hned po ruce.

A dostanete toho mnohem více. Na doplňcích se totiž nešetřilo a tak má dron k ruce i přistávací „nožičky“, ochranné oblouky vrtulí, náhradní vrtule nebo i 4GB paměťovou kartu. V bleskových prodejích je pak momentálně Syma X8HW k mání jen za 54.99 dolarů s dopravou zdarma. To opravdu není nijak extrémní cena za velmi solidně vybavený dron pro nenáročné.