I když už se hezkých pár měsíců vyhříváme v určité „normálnosti“ světa kolem nás, tak strašák covidu nad námi stále nebezpečně visí. Pesimisté se tak už pomalu začínají chystat na další lockdowny a s tím se oživují i vzpomínky na ten nedávný. Tedy doby kdy byla návštěva holiče nedosažitelným partyzánským snem a letěl vzhled „lesní muž / žínka“. Takže by asi nebylo úplně od věci se na podobné eskapády připravit předem a být na vlastní holičské představení připraveni. K tomu se určitě může hodit i profesionální zastřihovač vlasů Vintage T9 z nabídky e-shopu Cafago, který je navíc k mání za extrémně nízkou cenu.

Zastřihovač vlasů Vintage T9 zaujme už na první pohled designem s asijskými motivy a zlatou barvou. Ten prostě opravdu nepřehlédnete. Úpravu účesu zvládne hlavice z nerez oceli zcela bezpečně a výkonný motorek je i tichý. Na jedno nabití baterie zvládne až dvě hodiny provozu a vše jednoduše dobijete pomocí USB Type-C portu. K dispozici jsou i čtyři nástavce (1.5 + 2+ 3 +4 mm), takže není problém si přesně určit výšku sestřihu. Tělo strojku je kovové a velmi dobře se díky textuře povrchu drží, takže nehrozí žádná fatální designová nehoda.

Pořízením tohoto zastřihovače vlasů se navíc vaše peněženka ani moc neprohne. Na e-shopu Cafago je totiž Vintage T9 k dostání jen za 9.59 euro v kusově limitované slevové akci. Za tuto nízkou se tak připravíte na nejhorší a budete mít pokrytou minimálně péči o délku účesu. Přece byste v té příští zombie apokalypse nechtěli vypadat neupraveně…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.