Neděle po poledni je ten správný čas si ještě trochu zalenošit před začátkem pracovního týdne. A k nedělnímu lenošení už hezky dlouhou dobu patří i naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny. Dnešní díl má hezké pořadové číslo 305, a to znamená, že jsme vám už v rámci Vychytávek nabídli pořádnou porci produktů z čínských e-shopů, které jsou většinou levné a praktické.

Stejně jako minulou neděli, tak i dnešní Vychytávky z Číny jsou takovou směsicí produktů, které se nám na cestách a nebo v domácnosti mohou hodit. A stejně jako v minulém díle nezapomeneme ani na drobnost, která udělá radost našim dětem. Takže pojďme se podívat na dnešní tipy na koupi.

Power banka s velkou kapacitou

Power banky se na trhu dají pořídit už poměrně dlouho a je jich nepřeberné množství. Mají různou kapacitu a samozřejmě i cenu. Každopádně jsou skvělým pomocníkem ve chvílích, kdy potřebujeme dobít telefon, notebook nebo jiné zařízení a po ruce není elektrická zásuvka. Tato power banka má jednak velkou kapacitu 20000 mAh a navíc podporuje i rychlé nabíjení s celkovým výkonem 130 W. Má také poměrně zajímavý design, dva USB-C porty a jeden port USB-A. Zároveň tak lze nabíjet až tři zařízení. Průběh nabíjení, rychlost nabíjení a výkon můžeme sledovat na malém displeji. Nabíječka se hodí pro nabíjení notebooků, tabletů, telefonů, sluchátek, různých nositelností a nebo i gamepadů. Na Aliexpress je nabíječka v prodeji za lehce vyšší cenu 99,99 dolaru.

Praktický mop

Úklid domácnosti je pro mnohé z nás nezbytnou nutností, která je ale poněkud nezáživná. A to zvlášť v případě, kdy nemáte po ruce ty správné pomocníky. Jistě, můžeme si pořídit robotický vysavač, který za nás úklid jednoduše obstará, ale tito roboti se nehodí pro úplně všechny prostory. Proto musíme vzít do ruky kbelík a mop. Ale i v tomto případě si můžeme pořídit mop, který je lehký, snadno ovladatelný a k tomu i dobře skladný. Právě takový je mop JoyBob. V sadě s mopem je přibalený i praktický kbelík s jednoduchým mechanismem, díky kterému mop snadno vyždímáme. Mop je nyní ve slevě a přijde jen na 28,97 dolaru.

Hvězdička blýskavá

A máme tu poslední tip, který může udělat radost dětem. Je to měkká plyšová hvězda, která má v sobě LED světýlko. Poslouží jako hračka, polštářek nebo jako dekorace do dětského pokojíku. Dá se ale použít i jako noční světlo. V nabídce na Aliexpress je v několika barvách od neurální bílé, přes růžovou, fialovou, žlutou a modrou. Cena této zářivé hvězdy začíná na 2,11 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.