Telefon Samsung Galaxy S21 FE se stává podobným fenoménem jako bájný jednorožec. Všichni o něm mluví, nikdo jej zatím neviděl, ale přesto doufáme, že opravdu existuje. Asi není potřeba znovu opakovat, že se jeho uvedení už dlouho odkládá a fámy kolem tohoto telefonu jedou na plné obrátky. Jak tipaři, tak i fanoušci tohoto prémiového stroje pevně věří, že ho Samsung nakonec uvede. A podle posledních informací bychom se jej měli dočkat v lednu/januári příštího roku. Do té doby vás určitě ještě několikrát upozorníme na nové zvěsti, které kolem Galaxy S21 FE na síti jedou.

Takže se pojďme podívat, co nového se na internetu o telefonu Samsung Galaxy S21 FE dá dohledat. Na stránkách Coinbrs najdeme prý oficiální renderované snímky telefonu a k tomu i parametry, které ale už v podstatě známe. Ale začněme tím nejjednodušším, co renderů vyčteme. Telefon půjde na trh ve čtyřech barevných variantách. Jmenovitě to jsou barvy černá, levandulová, bílá a zelenkavá. Design telefonu je v podstatě stejný jako u dalších modelů řady Galaxy S21.

Hlavní parametry

V rámci parametrů si ale zopakujme to, co už vlastně víme, protože telefon Galaxy S21 FE je už tak dlouho propírán tipaři, že nic moc nového asi nezjistíme. Displej má úhlopříčku 6,4 palce, je typu AMOLED a má rozlišení FullHD+. Obnovovací frekvence obrazovky dosáhne na 120 Hz. a chrání ji sklo Gorilla Glass. Ve středu horní části je „díra“ pro přední 32 MPix kameru. Hlavní fotoaparát je trojitý a jeho modul má stejnou barvu jako celý zadní panel. LED blesk leží napravo modulu. U fotoaparátu můžeme počítat s primárním 64 MPix senzorem, širokoúhlým objektivem a snímačem hloubky ostrosti.

Na pravé hraně je tlačítko napájení a kolébka hlasitosti, Na spodní hraně pak najdeme port USB-C a mřížku reproduktoru. Obecně se počítá s tím, že telefon půjde na trh ve dvou verzích. Ta první dostane procesor Exynos 2100 a druhá Snapdragon 888. Čeká se i baterie s kapacitou 4500 mAh a podporou rychlého nabíjení. O tom, jak rychlé bude se zatím vedou spory, ale mohlo by jít o výkon 15 W. Ovšem stále se bavíme jen v rámci odhadů, dohadů a spekulací. A protože už víme, že model Galaxy S21 FE je tak trochu prokletý, počkejme s čím vyrukuje výrobce a konečně nám dá nějaké vodítko, které vše výše uvedené potvrdí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.