Včerejškem odstartovaly obří slevy a akce na oslavu svátku konzumu Double Eleven. Tím protečou určitě rekordní miliardy dolarů a hladoví kupující málem zboří internet. Každopádně jsou na nákupní šílenství na Aliexpressu velmi dobře připraveni a jednotlivé obchody mají k dispozici velmi zajímavé slevové akce. Třeba na oficiálním Xiaomi Mi Store je k nalezení celá řada parádních 11.11 nabídek na jejich produkty za výborné ceny. Na výběr je toho opravdu hodně, ale my přece jen pár kousků vypíchneme. Akce a kupóny platí až do zítřejšího brzkého rána našeho času.

XIAOMI 11 LITE 5G NE

Začít můžeme třeba zbrusu novou globální verzí Xiaomi 11 Lite 5G NE. Telefon vypadá opravdu parádně s tloušťkou pouhých 6.81 mm a 158 g váhy. A i parametry určitě nezklamou. Dostanete tak třeba procesor Snapdragon 778G, 6.5-palcový 90 Hz AMOLED displej nebo trojitý fotoaparát s 64 Mpx senzorem. A třeba s kupónem 30250DOUBLE můžete ušetřit $30 plus další slevy přímo v obchodě.

XIAOMI 11T

Dalším pánem na holení je pak globální verze výborného Xiaomi 11T, která utočí skoro až na samotný high-end. Nabízí čipset Dimensity 1200, 6.67-palcový AMOLED panel s adaptivními 120 Hz, 108 Mpx fotoaparát nebo 67W nabíjení. To přece zní skvěle ne ? Opět i v tomto případě můžete s kupónem 30250DOUBLE ušetřit plných $30.

POCO X3 PRO

A dostalo se i na starého známého, který asi nepotřebuje extra představování. POCO X3 Pro už válcuje výhodnost telefonů ve střední třídě nějaký ten pátek. Za svoje peníze dostanete 6.67-palcový IPS displej se 120 Hz, procesor Snapdragon 860 nebo velkou 5160 mAh kapacitu baterie. A s takovým kupónem 23190DOUBLE ještě máte možnost zkrouhnout cenu o dalších $23.

REDMI BUDS 3 PRO

Nejen telefony živ je člověk a ekosystém Xiaomi je samozřejmě mnohem rozsáhlejší. Najdeme v něm také například velmi zajímavý TWS sluchátka Redmi Buds 3 Pro. Ta nabídnou technologii chytrého potlačení okolních ruchů, bezdrátové nabíjení nebo duální transparentní zvukový režim. A ušetříte s extra kupóny z francouzského nebo španělského skladu jako FRTOPO8 nebo ESO114.

XIAOMI ELECTRIC PRECISION SCREWDRIVER KIT

Čínský gigant má ve slevových akcích ale i něco pro kutily. Univerzální šroubovák Xiaomi Electric Precision Screwdriver Kit se vám totiž na domácí práce jistě bude hodit v nejednom případě. Nabídne silný magnetický motorek, kovovou skladovací krabici nebo dobíjecí baterii. A s kupónem AEPROMO si ho můžete pořídit ještě laciněji, než je obvyklé.

MI ELECTRIC SCOOTER 3

Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na další extrémně populární kategorii Xiaomi produktů a to jsou elektrokoloběžky. A Mi Electric Scooter 3 patří k těm nejlepším kouskům v nabídce. Má totiž nejen silný 600W motor, ale také i šikovný skládací design a výborné zpracování. Kupón 30250DOUBLE pak vše načne $30 slevou, ke které se přidá i další $20 kupón přímo v obchodě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.