Vysávání obvykle nepatří mezi nejoblíbenější domácí činnosti, i když se samozřejmě najdou podivíni, kteří to ho vyloženě užívají. My línější už dnes raději dáme přednost robotickým pomocníkům, ale ti mají přece jen poměrně jasná omezení. Klasický ruční tyčový vysavač je mnohem univerzálnější a s plejádou nástavců zastane úklid nejen podlahy. A čínští Xiaomi samozřejmě nezanedbávají ani tuto oblast produktů, takže co třeba takový model DEERMA DX700S ? Ten je navíc v akci na e-shopu Cafago a navíc ještě z německého skladu.

Xiaomi DEERMA DX700S je opravdu univerzálním vysavačem, který nabídne nejen dlouhou tyč pro vysávání podlahy, ale i krátkou rukojeť pro vysávání nábytku. Vybaven je hned trojicí filtrů a samozřejmě také vysokým sacím výkonem. Nádoba na prach a nečistoty je velmi snadno odpojitelná a vše se tak dá i jednoduše vyčisti. Vysavač je také extrémně tichý a hospodyňky potěší i jeho skladnost. Na výběr je pak ze tří nástavců pro jednotlivé činnosti a také postranní výfuk vzduchu, takže se prach netočí a nerozfoukává dále po místnosti.

Na e-shopu Cafago samozřejmě prodávají globální verzi s korektní evropskou zástrčkou ve stylově šedo-stříbrném barevném provedení. Jak již bylo zmíněno, můžete si ho pořídit z německého skladu obchodu, čímž je cena konečná bez dalších doplatků. Xiaomi Deerma DX700 přijde v bleskových prodejích momentálně jen na 39,92 euro včetně DPH a jedná se tak o velmi lákavý nákup.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.