Slevy během nákupního svátku Double Eleven patří obvykle k těm nejvyšším za celý rok. Letos tomu samozřejmě nebude jinak a ke koupi bude spousta zajímavých kusů za výborné ceny. Třeba experti na dentální hygienu z firmy Oclean si pro nás nachystali velmi zajímavou nabídku hned na několik modelů jejich provenience na Aliexpressu. A ceny budou během celého průběhu 11.11 akce (tedy až do 13.listopadu) velmi příjemně sraženy na nižší hodnoty. Ideální čas k pořízení třeba moderního elektrického zubního kartáčku nebo ústní sprchy.

Ale k mání nebudou od značky Oclean jen samotné slevy. Během celé akce budete mít totiž třeba i možnost být zařazeni do slosování o vysavač Xiaomi G9. Stačí si koupit elektrický zubní kartáček Oclean X Pro a mít trochu štěstí při losování. Navíc prvních 50 zájemců o tento kartáček bude mít svoji objednávku zcela zdarma. A jaké konkrétní produkty nám tedy Oclean v 11.11 akci nabízí ?

Oclean X Pro

Začít musíme samozřejmě jejich vlajkovou lodí, sonickým elektrickým kartáčkem Oclean X Pro. Ten nabízí třeba inovativní barevný dotykový 0.96-palcový LCD displej k jednoduchému ovládání. Silný motorek zaručí až 42.000 vibrací za minutu a na výběr je ze 3 režimů čistění a 32 stupňů intenzity. Pomůže určitě i automatická detekce nevyčištěných ploch v ústech. Baterie by navíc měla vydržet až 30 dnů na jedno nabití. Pro našince vychází cena asi nejlépe ve francouzském skladu, kde je k dostání s kupónem FRTOP08 jen za 56.65 dolarů.

Oclean Air 2

Pokud nepotřebujete žádné extra pokročilé funkce kartáčku a dáte raději přednost extra tichému chodu, pak je tu pro vás Oclean Air 2. Ten se 45dB skoro neuslyšíte a navíc je s 95 g váhy lehoučký jak pírko. Ovládání vyřešíte jediným tlačítkem a kartáček se může pochlubit i jemnými štětinkami Pedex. V ceně navíc dostanete i šikovnou transportní krabičku. Opět budeme nakupovat ve francouzském skladu a díky kupónu FRTOP06 se dostaneme na cenu jen 29.99 dolarů.

Oclean S1

Vaše zubní kartáčky ale určitě ocení i sterilizátor Oclean S1, který je bude udržovat vždy čisté. Ten využívá světelnou UVC-LED dezinfekci, která spolehlivě ničí až 99.99 % bakterií a virů. Automatický režim navíc bude kartáčky sterilizovat po 2 minuty každých 6 hodin. Můžete ho jednoduše zavěsit i na zeď a místo je v něm hned na několik kartáčků zároveň. Design je navíc inspirovaný retro lampou 1909 Emeralite Lamp, takže vše potěší i oko. A ve francouzském skladu jej najdete s pomocí kupónu FRTOP06 ke koupi jen za 19.99 dolarů.

Oclean W10

Jako poslední se pak podíváme (skoro doslova) na zoubek i ústní sprše Oclean W10. Ta pomáhá velmi účinně pečovat i o mezizubní prostory a na výběr máte z pěti režimů. Takže najdete ten ideálně citlivý pro vaše zuby a dásně. Tenoučký 0.6 mm tlustý proud vody pulzuje až 1400 pulzy za minutu a pečlivě tak čistí ústní dutinu. Baterie by měla vydržet na jedno nabití až čtyři týdny a potěší i velká 200 ml odpojitelná nádržka na vodu. Cena je s kupónem FRTOP06 ve francouzském skladu po dobu trvání akce jen 49.99 dolarů.