Značka Vivo předvedla své první chytré hodinky loni na konci září/septembra. Hodinky mají prémiový design a velmi slušnou výdrž baterie, ale přesto je po roce čas na na jejich nástupce. Nové hodinky už Vivo připravuje s velmi jednoduchým názvem Vivo Watch 2. S jejich uvedením se počítá před koncem letošního roku a v souvislosti s představením se na síti postupně objevují informace o tomto novém chronometru.

O chystaných chytrých hodinkách Vivo Watch 2 už například víme, že je výrobce vylepší a přidá jim podporu eSIM. Tím se z hodinek stane malý „příruční telefon“, což může vyhovovat uživatelům především při sportovních aktivitách. Tipaři také očekávají podporu NFC, GPS a odolnost do 5ATM. Díky výše uvedeným specifikacím je pravděpodobné, že stejně jako loňský model hodinek, mají i letošní hodinky sportovní design. Ten nyní může potvrdit i výpis z aplikace Vivo Sports Healt, kde jsou už Vivo Watch 2 zalistovány.

Na snímku, který najdeme na čínské síti vidíme jak původní hodinky z loňského roku, tak i ty letošní. Na první pohled je zřejmé, že nějakou extra velkou změnu v rámci designu nemůžeme čekat. Nové hodinky mají opět jednoduchý vzhled s kruhovým displejem. Zdá se ale, že letos má displej větší užitnou plochu. A protože hodinky už také prošly certifikací Tenaa, můžeme doplnit i pár parametrů. Obrazovka je typu OLED a chronometr půjde na trh jen v jedné velikosti, a to 46 mm. Důvodem je údajně použití eSIM a z důvodu vyšší spotřeby energie i větší baterie. Ta má kapacitu 501 mAh. Dále můžeme čekat podporu Triple-SIM s nezávislými čipy eUICC. Kromě 4G konektivity zde najdeme i Bluetooth 5.1 a podporu hlasového asistenta. Jako vždy ale počkejme, jaké specifikace potvrdí výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.