Značka Redmi nás sice dlouho napínala, ale nakonec v minulém měsíci poslala na čínský trh telefony řady Note 11. Konkrétně jsou to modely Note 11, Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus. Jejich úspěch a vlastně i obrovský zájem potenciální kupců potvrdilo první kolo prodejů. V něm se během jedné hodiny řada Redmi Note 11 vyprodala. V tomto kole se za tak krátkou dobu totiž prodalo více než půl milionů kusů telefonů. A samozřejmě na telefony jsou už nažhavení i fanoušci na globálních trzích.

Podle čerstvé zprávy na vietnamských stránkách ThePixel se už řada Redmi Note 11 na globální trhy chystá, a to včetně těch vietnamských. Ovšem asi nejzajímavější informací je to, že Redmi telefony Note 11 na cestu mimo Čínu poněkud upraví. Na stránkách se sice baví o úpravách pro vietnamský trh, ale stejné úpravy určitě Redmi připraví pro všechny globální trhy. Má dojít ke změně designu telefonů a prý i k výměně procesorů. Jak víme, všechny tři telefony v čínské verzi pohání čipsety z dílen MediaTek. Do světa prý ale půjdou s procesory Snapdragon.

Informace na stránkách se tváří značně tajemně a podrobnosti o změně designu a konkrétních typech procesorů Snapdragon si prý musí nechat zatím pro sebe. A aby bylo tajemno ještě tajemnější tvrdí i to, že Redmi poté, co uvede řadu Note 11 na globálních trzích, bude tytéž telefony s pozměněným designem a čipsety Snapdragon prodávat v Číně, ale pod jinými názvy. Je to zkrátka pořádně zamotané, protože prý i na indickém trhu se telefony řady Note 11 budou prodávat pod jinými názvy. Redmi Note 11 si prý v Indii koupí jako Redmi Note 11T. Redmi Note 11 Pro půjde na indický trh jako Xiaomi 11i a Note 11 Pro Plus jako Xiaomi 11i HyperCharge. A celý tenhle blázinec prý vypukne v prvním čtvrtletí 2022.