Nedávné OnePlus 9RT kolem nás jen tak prosvištělo, takže fandové tenhle kousek ani nepokládají za opravdové klasické „půlgenerační“ OnePlus. Zraky se tak naplno upínají k příští generaci vlajkové řady a OnePlus 10 se možná dočkáme ještě dříve, než bychom původně čekali. Každopádně už se nám začínají množit informace o těchto modelech, včetně prvních renderů a snímků. Včera jsme se tak mohli pokochat zadní stranou OnePlus 10 Pro a dnes se pro změnu podíváme na přední fasádu základní verze. Abychom měli vše hezky vyvážené.

Informace a snímek pochází od „leakstera“ Debayana Roye a podle jeho slov bude mít OnePlus 10 hodně společného s jedním dalším telefonem. Bez velkého překvapení jde údajně o OPPO Reno7 Pro a design přední strany prý bude skoro identický. Tedy s drobným „průstřelem“ selfie kamerky v levém rohu a extrémně tenkou „bradu“ telefonu. Už v minulosti měly designově některé modely OnePlus se sesterským OPPO hodně společného, ale nedávná fúze asi vše ještě podpoří. Zadní strana základní verze pak bude možná podobná Pro variantě, ale není to jisté.

Parametry obou verzí OnePlus 10 budou asi v zásadě podobné a pravděpodobně se budou lišit jen fotoaparáty. Nebo případně velikostí a rozlišením displeje. Každopádně se hovoří o 6.7-palcovém 1440p AMOLED displeji se 120 Hz obnovovací frekvencí nebo čipsetu Snapdragon 898. Dále pak údajně dostaneme 5000 mAh kapacitu baterie s minimálně 65W Warp Charge nabíjením. Fotoaparáty jsou zatím zcela zahaleny mlhou, takže si na přesnější informace budeme muset počkat. Stejně jako na telefony samotné, protože budou určitě až příští rok.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.