Společnost Oppo připravuje řadu telefonů Reno 7 a tipaři odhadují, že ji představí ještě v tomto měsíci. Série údajně zahrnuje telefony Oppo Reno 7 SE, Reno 7 a Oppo Reno 7 Pro. Spekuluje se ale i o modelu Reno 7 Pro Plus. Další spekulace, nebo spíš odhady tipařů už v minulém měsíci naznačily, jaké parametry mohou mít jednotlivé telefony této řady. A protože model Reno 7 Pro zatím vypadá jako nejzajímavější z celé série, znovu se na něj podíváme i dnes.

Známý tipař Abhishek Yadav totiž z čínské sítě stáhl a na svém twitterovém účtu zveřejnil reálnou fotku modelu Oppo Reno 7 Pro. Fotka ukazuje čelní panel telefonu se symetrickými a úzkými rámečky kolem celého displeje. A to včetně brady. V levém horním rohu je „díra“ pro přední kameru a obrazovka jako taková je plochá, na rozdíl o modelu Reno 6 Pro. Ten měl totiž zakřivený displej.

Tipaři odhadují, že Reno 7 Pro dostane 6,5 palcový OLED displej s FullHD+ rozlišením a 90 Hz obnovovací frekvencí. Kromě úzkých rámečků bude telefon také velmi štíhlý s 7,45 mm v pase a hmotností 180 gramů. Očekává se i baterie s kapacitou 4500 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 65 W a také 50 MPix primární senzor hlavního fotoaparátu. O použitém procesoru tipaři zatím ale moc jasno nemají, někteří vsázejí na Snapdragon 888, jiní zas myslí, že výrobce použije čipset Snapdragon 778G. Proto raději počkejme, co Oppo potvrdí.