Slevové akce Double Eleven se nemůže vyhnout žádnému z čínských e-shopů, protože se jedná v podstatě o nejdůležitější den celého prodejního roku. Takže naši známí z Wiibuying samozřejmě také nemohou na 11.11 zůstat stranou. Nabízí tak celou řadu velmi zajímavých zlevněných kousků a navíc mají oproti konkurenci i výhodu v delším trvání akce. Nákupní 11.11 horečka totiž potrvá až do 15. listopadu, takže máte ještě pár dnů na vybírání. A pokud nasdílíte promo událost na Facebooku a „tagnete“ nějakého kamaráda, tak ještě dostanete extra $10 kupón navrch.

Co konkrétního je pak ve slevách k nalezení ? Co třeba takové skládací elektrokolo ENGWE EP-2 Pro ? To disponuje silným 750W motorem s maximální rychlostí 45 km/h a dojezdem až 60 km. S 20″ koly a širokými 4″ pneumatikami se navíc kolo neztratí ani v horším terénu. Zpracování je ukázkové a využívá z větší části hliníkovou slitinu. Za pozornost stojí i nadprůměrná nosnost, protože kolo unese až 150 kg živé váhy. Jedná se o skládací model a 48V 12.8 Ah baterie je navíc vyjímatelná. V akci ho najdete na polském skladu jen za 1040 dolarů s kupónem WIIEP2PRO a helmou zdarma. Vybrat si pak můžete ze šedé, černé nebo oranžové barvy kola.

Ze zcela jiného soudku je pak akce třeba na pokročilé chytré hodinky KOSPET Magic 4. Ty mají 1.32-palcový kulatý retina IPS displej s rozlišením 360 x 360 pixelů a parádní kovové tělo s tloušťkou jen 9 mm. Samozřejmostí jsou v dnešní době zdravotní senzory se sledování srdečního tepu, krevního tlaku, spánkových režimů nebo menstruačního cyklu. K dispozici je i 20 sportovních režimů ke sledování cvičení a potěší i 5ATM voděodolnost. Baterie s kapacitou 230 mAh by pak měla vydržet až 10 dnů na jedno nabití. S kupónem WIIMAG4 k mání jen za 29.99 dolarů v černé nebo růžové barvě.