Čínský svátek konzumu Double Eleven (11.11) je nedílnou součástí listopadového trhu a protečou jím neskutečné miliardy dolarů. Zapojí se do něj opravdu všichni a stranou nezůstanou třeba i na DHGate, jakožto zástupce obřích e-commerce tržišť. Jejich Double Eleven akce potrvají od 10. listopadu do 13. listopadu a pak záhy navážou slevami na Black Friday od 23. listopadu. Slevy budou šplhat až do výše 80 % a k dispozici budou miliony slevových kupónů. Takže by si měl vše užít i globální zákazník, nezávisle na zemi. Další překvapení a akce by pak ještě měly dorazit během extra livestreamů.

A u slevových kupónů z DHGate se na chvíli zastavíme, protože si pozornost určitě zaslouží. Bude jich totiž přes 30 milionů a k dispozici budou v podstatě na všechny typy zboží. Ty základní budou k mání pro každého až do výše $30, v závislosti na tom, kolik za objednávku dohromady utratíte. Bude ale možné získat i extra kupóny vyššího ražení. K tomu se ale budete muset zapojit do losovacích soutěží a náhodných Lucky Cards událostí. Ty budou jen v omezeném množství, ale zase v nich budete moci vyhrát třeba i iPhone 13 nebo až $50 kupón na cokoliv. Tak proč nezkusit štěstí.

Celá nabídka je pak rozdělena přehledně do několika kategorií a kombinované extra slevy napříč spektrem mohou vynést až $59. Nezapomnělo se ani na nové zákazníky, kteří po registraci obratem získají přístup k vybraným produktům jen za 0.01 dolarů, případně $3 slevy na $4 produkty. Své speciální sekce se dočkají i VIP zákazníci, kteří mají dokonce i vlastní soutěže a losovačky. Takže se určitě vyplatí na DHGate během 11.11 akcí minimálně podívat a třeba se něco zalíbí a ještě ušetříte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.