3D tiskárny značky Creality jsou velmi oblíbené i na našem trhu, protože se jedná o cenově velmi dostupné modely. Zároveň ale v drtivé většině případů nabízí i velmi pokročilé funkce, takže nejde o žádné kompromisní kousky. Řada Ender má takových výborných kusů hned několik, ale portfolio značky samozřejmě obsahuje i mnoho dalších, co určitě stojí za pozornost. A jeden takový pro vás máme i dnes. Model Creality 3D CR-6 SE toho může nabídnou opravdu hodně a v akci na e-shopu Cafago je k nalezení za skvělou cenu. Navíc hezky pohodlně z německého skladu.

Model Creality 3D CR-6 SE je určen přece jen pro náročnější a pokročilejší nadšence. Jedná se o  vylepšenou verzí existující domácí 3D tiskárny a se dočkáme široké škály změn k lepšímu. Ať už se jedná o revoluční systém inteligentního vyrovnávání pracovní plochy, velký 4,3-palcový barevný dotykový displej, nový fotoelektrický senzor pro tiskovou strunu, nebo maximální rozměry tisku 235 x 235 x 250 mm. To vše s modulárním designem a jednoduchým sestavením tiskárny, které by vám nemělo zabrat více než 10 minut. S 9.5 kg se navíc jedná o jeden z nejkompaktnějším a nejpřenosnějších kousků.

Bleskové prodeje na Cafago mají pro tuto 3D tiskárnu už v základu velmi lákavou cenu, ale my ji ještě vylepšíme. Díky slevovému kupónu TC93 totiž klesne cena až do konce listopadu jen na 199.99 euro. Jak již bylo zmíněno, tak je akce navíc z německého skladu bez dalších doplatků a komplikací. V balení navíc najdete jako bonus i 8 GB SD kartu a 200 g tiskové struny do začátků. To vždy potěší.