3D tiskárny značky Creality nejsou na našich stránkách žádnými nováčky a měli jsme možnost jich v nabídkách rozličných e-shopů představit už celou řadu. Jejich popularitě se nelze moc divit, protože se jedná o kvalitní kusy za velmi solidní ceny, a to je přesně kategorie na kterou zákazník shánějící domácí tiskárnu slyší. Dnes pro vás máme vylepšený model Creality 3D Ender-5 s obřím slevovým kupónem z e-shopu Cafago. Ten srazí cenu skoro na polovinu, takže rozhodně stojí za hřích. Navíc je vše dostupné hezky pohodlně z německého skladu obchodu.

Creality 3D Ender-5 je k mání jako DIY kit (tedy jako skládačka) a nabídne spoustu solidních funkcí a parametrů. Pracovní tisková plocha u tohoto modelu narostla na 220×220×300 milimetrů s přesností tisku tisku ±0,1 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun. Deska je s přilnavým povrchem, takže odstranění hotového modelu je jednodušší. Použít tedy k tisku můžete materiál PLA nebo například uhlíkové vlákno. K dalším parametrům patří lineární V-slot uchycení rámu, dvojitá ochrana zdroje nebo navázání tisku při přerušení. Minimální rychlost tisku je 60 mm/s a maximální pak 180 mm/s. Šikovný ovládací displej je pak už jen bonusem.

V akci na Cafago momentálně najdeme Creality 3D Ender-5 za parádních 162.99 euro. K dosažení této ceny je ale nutné použít náš speciální slevový kupón CC2405. Akce platí až do konce listopadu, takže máte na rozhodnutí ještě dalších pár dnů. Jedná se o parádní 3D tiskárnu pro každého, kdo vyžaduje větší tiskovou plochu a pokročilé funkce. Tak se na akci určitě mrkněte.