Telefon Samsung Galaxy S21 FE se pro některé dychtivé fanoušky pomalu stal noční můrou. Asi není potřeba připomínat proč. Jeho představení se totiž dlouho odkládá. Dokonce už několikrát na síť prosákly i zprávy, že jej Samsung úplně zrušil. A tak je to pořád do kola. Ovšem v září/septembri a následně i v říjnu/októbri se začaly objevovat přece jen poněkud pozitivnější zvěsti. Samsung prý zahájil sériovou výrobu tohoto stroje, ale vyrobil natolik málo kusů, že nějaká brzká představovačka nehrozí. Ta prý je opět posunut a telefonu se snad dočkáme na začátku roku příštího. Ale i to je zatím nejisté.

Termín představení podle Prossera

Nyní tu ale máme čerstvou zvěst, kterou na Twitteru sdílí tipař Jon Prosser. Informace navazuje na dřívější zprávu o tom, že se Samsung chystá na veletrh CES do Las Vegas. Veletrh poběží od 5. ledna/januára do 8. ledna. Nu a Prosser k tomu dodává, že Samsung připravil na 4. ledna svou akci Unpacked a prý speciálně proto, aby na ní konečně představil telefon Samsung Galaxy S21 FE. Telefon údajně nepůjde do předběžných objednávek, ale rovnou do prodejů, které začnou 11. ledna.

Kromě toho také Prosser upozorňuje na akci Unpacked, na které Samsung představí své vlajkové telefony řady Galaxy S22. Představovačka prý proběhne 8. února ve 20:00 ET. V tentýž den odstartují předběžné objednávky a samotné prodeje telefonů poběží od 18. února. V závěru ještě připomeneme hlavní parametry modelu Galaxy S21 FE, a to hlavně proto, že se o nich už dlouho nemluvilo. Telefon má 6,4 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením a 120 HZ obnovovací frekvencí. Jako procesory výrobce použil Snapdragon 888 nebo Exynos 2100. To podle toho, na který trh telefon půjde. Dočkáme se až 12 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Dále také 32 MPix přední kamery a hlavního fotoaparátu se dvěma 12 MPix snímači a jedním 8 MPix senzorem. Baterie má kapacitu 4500 mAh a podporu 25 W nabíjení.