Značka OnePlus se během krátké doby velmi rychle zabydlela i ve střední třídě a i tam jejich telefony řady Nord dělají celkem vítr. Sice už nejde o filosofii „zabijáka vlajkových lodí“ a ceny jsou vyšší než bychom si představovali, ale i tak jde o skvělé telefony. Tím zatím posledním je OnePlus Nord 2, který sází na platformu čipsetu Dimensity 1200-AI od Mediateku. A tvůrci aktuálně představili jeho nejnovější speciální verzi, OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition. Tu navíc mohou fanoušci získat i zdarma v čerstvě vypsané soutěži spojené s losováním.

Samotný OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition se vnitřní výbavou nebude nijak lišit od standardní verze. Design ale bude zbrusu nový a zadní panel telefonu s fosforeskujícím inkoustem bude zářit ve tmě. Kromě toho bude překopáno i UI systému OxygenOS a dočkáme se spousty drobných detailů, animací a vychytávek. Některé budou dokonce schované a budete je muset odemknout. Vše v rámci vzdání pocty herní legendě PAC-MAN. Telefon bude k dostání jen v jedné paměťové verzi 12+256GB a cena byla stanovena na 529 euro. Tedy o 20 euro více, než podobně stavěná standardní varianta.

Ale zpět k oficiálně vyhlášené soutěži. Na stránkách OnePlus si teď máte možnost zahrát právě rundu starého dobrého PAC-MANa, nahrát solidní skóre a tím se zapojit do slosování. Jde ale o rychlovku, protože je vše dostupné jen do 10. listopadu. Trojice výherců dostane OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition spolu se sluchátky OnePlus Buds Z. Ale i pokud nevyhrajete telefon samotný, tak bude k mání tuna kupónů k možnost předčasného pořízení telefonu, spolu  se sluchátky zdarma. A od 12. do 15. listopadu pak vypukne druhá vlna soutěže o tyto kupóny. Tak proč nezkusit štěstí ?