Zase tu máme konec dalšího týdne a v závěru prosluněného víkendu si jako vždy najdeme čas na něco málo produktů z čínských e-shopů. Modří vědí, že jsou tu pravidelné Vychytávky z Číny a s nimi i tři tipy na gadgety, které jsou ve slevách. Ani dnes tomu nebude jinak a ceny vybraných gadgetů jsou opravdu nízké.

V minulém dílu rubriky Vychytávky z Číny jsme se zaměřili na gadgety do domácnosti a dnes si dáme takovou malou směsku produktů. Máme tu něco pro děti, něco pro domácí kutily a nezapomeneme ani na kuřáky. Zkrátka a dobře vybrat si může každý podle svých potřeb.

Svítící plyšáci

Vánoce se kvapem blíží a co si budeme povídat, asi nejvíc se na tento svátek těší děti. A na děti už nyní myslí i v čínských e-shopech a připravili pro ně plyšové medvědy. Ale nejsou to jen tak obyčejní plyšáci. Mají v sobě zabudovaná LED světýlky, která se po stisknutí tlačítka na pacce krásně rozsvítí, blikají a mění barvy. Sedící medvědi mají na výšku 30 centimetrů a v nabídce jsou v barvě bílé, modré, růžové a žluté. Na Aliexpress přijde jeden medvěd jen na 1,48 dolaru, což je skoro zadarmo.

Něco pro instalatéry

Snad každému se někdy stalo, že potřeboval opravit kapající vodovodní kohout, nebo protékající dřez v kuchyni. Ale ne vždy je po ruce potřebné nářadí. Ovšem tento univerzální klíč v sobě zahrnuje osm kusů instalatérského nářadí. Hodí se pro utažení kohoutku nebo i celé baterie. S jeho pomocí můžeme vyměnit také těsnění nebo opravit přívod vody. Je to prostě šikovná věcička. Navíc i jeho cena ve slevě je zajímavá. Klíč totiž stojí jen 1,56 dolaru.

Dobíjecí zapalovač

Je sice pravda, že kouření škodí zdraví, ale je nás pořád dost, kteří si svou cigaretu nedokážeme odepřít. Pro chvíle relaxu s cigaretou potřebujeme i zapalovač. A proč si každý měsíc kupovat zapalovač nový, když si můžeme pořídit takový, který nám vydrží i několik let. Tento zapalovač, který jsme našli ve slevě, se dá dobíjet přes USB port a vzhledem k tomu, že jde o plazmový zapalovač, nezhasne ani ve vichřici nebo v dešti. Zapalovač má dokonce i celkem zajímavý design a jeho cena začíná na 5,08 dolarech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.