I když už houfně začínáme přenechávat vysávání domácnosti robotickým pomocníkům, tak starý dobrý ruční vysavač se určitě ještě nechystá na odpočinek. Přece jen se robotické vysavače hodí spíše do větších domácností a navíc je jejich efektivita omezena v podstatě jen na samotnou podlahu. Ale občas je nutné vysát třeba i nábytek, případně se s vysavačem dostat do štěrbin a skulin. K tomu je tak ruční model jako stvořený a dnes pro vás máme jeden takový velmi šikovný kousek z nabídky e-shopu Cafago v podobě Deerma DX115C.

Deerma DX115C samozřejmě už podle jména patří do široké rodiny produktů Xiaomi. A může se tak pochlubit jako obvykle i skvělým zpracováním a parametry. Vysavač je s velmi univerzálním použitím, protože díky teleskopické rukojeti klidně dosáhnete i na podlahu. V kompaktním formátu pak sedne do ruky jako ulitý. Výkonný 600W motor zvládne až 14kPA sacího výkonu a k dispozici je 1.2-litrový prachový zásobník. Trojitý systém filtrování pak zajistí opravdu pečlivé vysávání. A díky hned trojici hlavic / kartáčů máte odpověď opravdu jakékoli vysávací požadavky.

Na e-shopu Cafago je momentálně k mání Deerma DX115C ve velmi zajímavé slevové akci. Bleskové prodeje srazily cenu až na 25.99 euro a navíc vše dorazí okamžitě a bez problémů z německého skladu. V nabídce je aktuálně stylová černo-zlatá verze, která určitě neurazí ani designově. Takže pokud hledáte šikovný ruční vysavač, tak by se vám dnešní akce mohla určitě líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.