Listopad je bezesporu časem zaslíbeným pro všechny čínské e-shopy a prodejce. Slavné prodejní šílenství Double Eleven (neboli 11.11) je největší událostí celého roku a i letos určitě bude bourat rekordy v utrácení. Ale po jeho skončení si chudák zákazník ani nebude mít šanci odpočinout. Skoro plynule totiž vše přejde do akcí na Black Friday a Cyber Monday. Miliardy dolarů tak potečou měrou vrchovatou. Na všechny promo akce už jsou nachystáni i kolegové z e-shopu DHgate, kterým jsme měli možnost zběžně nakouknout do plánovací dílny.

Hlavní událost vypukne se startem oslav Double Eleven už 10.listopadu a potrvá plné 4 dny do 13. listopadu. Pak se hned ohlásí předprodejové akce Black Friday a 10 dnů budeme mít na přípravy tohoto dalšího svátku. Ten započne 23. listopadu a spolu s Cyber Monday se protáhne až do 1. prosince. V DHGate si pro nás tentokrát prý přichystali 30 milionů slevových kupónů, takže bude určitě co lovit. Získávat je budeme moci kliknutím na obrázky „šťastného velblouda“ na jejich stránkách a samozřejmě v celé řadě soutěží, losování a aktivit. Vše se bude postupně odhalovat na oficiálních stránkách akcí.

Ale slevové kupóny samozřejmě nebudou jedinou příležitostí, jak ušetřit. Pro všechny zákazníky bude k dispozici několika-úrovňový systém slev skoro na cokoliv, $6 sleva při $99/ $19 sleva při $249 / $59  sleva při $599 útratách. Zbrusu noví zákazníci tohoto e-shopu si pak budou moci vychutnat speciální extrémně nízké ceny některých produktů. Ty někde klesnou až na $0.01 nebo slevu $3 při každých utracených $4. A vyplatí se určitě být i registrovaným VIP klientem. Ti totiž dostanou navíc finanční bonusy k nákupy, nebo extra možnost účasti v soutěžích a náhodných výhrách. Tak si už pomalu chystejte peněženky, listopad bude náročný…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.