Vydání zbrusu nového vlajkového modelu telefonu je vždy spojeno s nějakou tou slevou nebo soutěží. A české zastoupení značky Honor pro jistotu u příležitosti české dostupnosti modelu Honor 50 nabídlo obojí. Telefon momentálně máte možnost pořídit u všech oficiální partnerů s velmi zajímavou slevou, ale proč navrch ještě něco nevyhrát. Pokud si tak chcete zasoutěžit s českým Honorem, tak rozhodně čtěte dále a zapojte se do jejich akce.

Jaká je vaše vysněná dovolená? Kam byste se rádi už dlouho podívali? HONOR k premiéře prémiového mobilního telefonu HONOR 50 rozdává dovolenou pro 2 osoby zadarmo. Soutěží se také o právě uvedenou horkou novinku s profesionální výbavou na natáčení, mobilní telefon HONOR 50, v nádherném elegantním provedení Frost Crystal. Soutěž běží na Instagramu @honorczsk, zúčastnit se může kdokoli z České republiky nebo Slovenska a to až do neděle 14.11.2021.

Jak soutěžit?

Na Instagramu @honorczsk pod soutěžním příspěvkem nasdílejte vaše přání, kam byste rádi vyrazili na vysněnou dovolenou. Přidejte hashtag #WonderInOneTake. Nezapomeňte sledovat oficiální profil @honorczsk a příp. označit někoho, kdo by si podle vás také zasloužil parádní dovolenou.

Vyhrajte dovolenou pro 2 osoby a prémiový mobil HONOR 50!

Hraje se o opravdu luxusní balíček, obsahující:

  • Dovolená pro 2 osoby od cestovní agentury INVIA
  • Mobilní telefon HONOR 50 s profesionální výbavou na natáčení videí

Po ukončení soutěže HONOR slosuje všechny v pořádku přijaté soutěžní komentáře. Výherce získává celý balíček na parádní dovolenou s pořádnými zážitky. Tak proč nepokusit paní Štěstěnu ?