Ceny domácích 3D tiskáren padají rychleji než podzimní listí a jsou opravdu na historicky nízkých číslech. To platí i pro velmi dobře vybavené modely, takže nejsou nutné ani žádné extra kompromisy. Dnes pro vás jednu takovou 3D tiskárnu opět máme a to z nabídky slev e-shopu Cafago. Cena Creality Ender-3 se začíná přibližovat magické stovce euro a výhledově ji určitě pokoří. Prozatím se ale musíme spokojit s jejím drobným překročením v dnešní slevové akci.

Creality Ender-3 je domácí  3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů).  Rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře a technologie navázání tisku při výpadku proudu velmi šikovným parametrem. A pokročilých funkcí najdeme samozřejmě u tohoto kousku ještě mnohem více.

Jak již bylo zmíněno, tak je cena v bleskových prodejích na Cafago opravdu extrémně nízká a tiskárnu pořídíte jen za  112.83 euro. Tedy pokud využijete slevový kupón TC0954, který nám poskytli. Akce je také z německého skladu bez dalších doplatků a měla by platit až do konce listopadu. Nadšení modeláři tak mají možnost se vybavit na podzimní kreativní orgie. A vaše peněženka to navíc ani příliš kriticky nepocítí.