Také značka iQOO má v plánu ještě před koncem roku představit několik nových telefonů. Primárně se hovoří o modelu iQOO Neo 5s, který prý půjde na trh v tomto měsíci. A do konce listopadu/novembra se zřejmě dočkáme i modelu Neo 6 SE. Ovšem nově tipaři začínají mluvit i o tom, že v prosinci/decembri bude debutovat také řada iQOO U5.

Tipaři na čínském Weibo tvrdí, že řada iQOO U5 má být silným konkurentem telefonů Redmi Note 11. Nové Redmi stroje mají za sebou jen pár dnů od představení a na čínském trhu jdou doslova na dračku. Takže uvidíme, jak to s tou konkurencí nakonec bude. Tipaři se zmiňují i o tom, že telefony z chystané řady iQOO U5 dostanou procesor Dimensity 810, nebo alespoň některé z nich. Pokud tomu tak skutečně je, tak konkurovat mohou jen telefonu Redmi Note 11, který tento čipset také pohání. Další podrobnosti o parametrech chystaných strojů iQOO zatím tipaři tají.

Pojďme se ale podívat na telefon iQOO Neo 5s, který prý půjde do prodeje už brzy. O něm toho víme přece jen trochu víc. Navíc u něj můžeme čekat i téměř vlajkové specifikace, které zastupuje hlavně procesor Snapdragon 888. Na vysoké úrovni je i rychlé nabíjení s výkonem 120 Hz. A vzhledem k tomu tipaři čekají i kapalinové chlazení. Ovšem výrobce zatím o parametrech Neo 5s mlčí, proto musíme brát tyto informace s rezervou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.