České zastoupení čínského HONORU dnes konečně oficiálně odstartovalo s předprodeji velmi očekávané řady telefonů HONOR 50. A slíbená počáteční extra sleva se na konec opravdu dostavila, takže si telefony můžete pořídit s příjemným bonusem. A to až do 14.listopadu. Zatímco verze 6 GB RAM + 128 GB ROM standardně vychází na 12 990 Kč a verze 8 GB RAM + 256 GB ROM na 14 990 Kč, v rámci předprodeje je HONOR 50 dostupný za pouhých 11 490 Kč, resp. 13 490 Kč. Na výběr jsou tři barevná provedení Frost Crystal, Emeral Green a Midnight Black. Vše podstatné o akci najdete na oficiálním webu.

Vlogovací telefon pro fajnšmekry

HONOR 50 reaguje na rychle rostoucí trend natáčení krátkých videí a tvůrci jej také prezentují jako „vlogovací“ telefon. Na přední straně je vybaven 32 MPx fotoaparátem s 90° úhlem, se kterým lze zachytit záběr ve velmi vysoké kvalitě i když je na pozadí více lidí, nebo rozsáhlá scenérie. Na zadní straně má čtyři kamery s 108 Mpx hlavním fotoaparátem, 8 Mpx širokoúhlou kamerou, 2MPx makro kamerou a 2 Mpx hloubkovou kamerou. Kombinace různých čoček tak zajišťuje fotografie a videa vždy v ultra vysoké kvalitě, a to i v noci.

Součástí duálních fotoaparátů je také AI (umělá inteligence) pro rychlé přepínání mezi jednotlivými kamerami pomocí šesti režimů Multi-video. Zároveň je s HONOR 50 možné využívat přední a zadní kameru současně a tvořit tak prvotřídní obsah, který by dříve zvládl jen profesionál. Kromě toho fotoaparát nabízí také nejrůznější vychytávky jako je beauty režim, širokoúhlé focení, možnost pořizovat fotografie přímo z videa nebo příběhové šablony, které záběry pořádně okoření. Tím to ale nekončí, při natáčení videa lze využít také bezdrátová Bluetooth sluchátka, která se dají použít jako externí mikrofony pro dosažení ještě lepšího příjmu zvuku.

Nadprůměrná výbava

Nový HONOR 50 má také velký 6.75” OLED displej se 75° zakřivením, který podporuje Full HD rozlišení 2340 x 1080. Displej dokáže zobrazit neuvěřitelných 1,07 miliard barev a pokrývá 100 % barevného gamutu DCI-P3. Navíc má i 120 Hz obnovovací frekvenci a 300 Hz samplovací dotykovou frekvenci. Ani uvnitř se nešetřilo a procesor Snapdragon 778G nabídne velmi solidní porci výkonu. Stejně tak 4300 mAh kapacitu baterie dobijete velmi rychle pomocí 66W nabíjení. Plných 70 % tak zvládnete jen za 20 minut.