Fanoušci společnosti Xiaomi si možná vzpomenou na její začátky, respektive na rok 2017, kdy ve spolupráci se značkou Hey spatřily světlo světa chytré hodinky Xiaomi Hey S3. Rok na to se na trhu objevil náramek Hey Plus Smart Band a v roce 2019 jsme se dočkali ještě jednoho chytrého náramku Hey Plus 1s s AMOLED displejem. Pak se téměř dva roky nic nedělo a nyní Xiaomi spustila crowdfundingovou akci na hodinky Hey Plus Watch.

Pojďme se proto podívat na stránky Youpin, které patří společnosti Xiaomi a kde jsou aktuálně hodinky Hey Plus Watch zalistovány. Najdeme zde jak jejich parametry, tak i cenu. Jak jsou tedy na tom hodinky se specifikacemi? Obdélníkový AMOLED displej má Full-screen design a úhlopříčku 1,78 palce. Chronometr má má oblé rohy i hrany a rámečky kolem obrazovky jsou téměř neviditelné. Tělo je vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny a váží pouhých 38 gramů. Hodinky podporují vlastní krátké video ciferníky a až 100 sportovních režimů.

Řemínek hodinek Hey Plus Watch je silikonový a snadno vyměnitelný. Momentálně výrobce nabízí hodinky se standardním černým řemínkem a jedním barevným, který je jako dárek zdarma. Kapacita baterie na stránkách sice uvedena není, ale prý nabízí až 21 dnů používání v režimu maximálního zatížení a v běžném režimu je to až 29 dnů. Chronometr má i senzor SpO2 pro monitorování okysličení krve. Mezi funkcemi dále nechybí ani 24 hodinový monitoring tepové frekvence, monitoring spánku, dýchání a různé notifikace. Displej může zobrazit až 72 čínských znaků, zprávy, WeChat a další. V crowdfundingové akci mají hodinky cenu 399 jüanů, což jsou zhruba 62 dolary. Dodávky hodinek začnou před 13. prosincem/decembrem.