3D tiskárna Anet A8 patří mezi nejpopulárnější levné tiskárny na trhu a není se čemu divit. Za velmi solidní cenu totiž nabízí opravdu tunu funkcí a většině uživatelů navíc zcela postačí. Ovšem nyní výrobce nabízí i výrazně vylepšenou verzi Anet A8 Plus. I když cena také šla lehce nahoru, tak se upgrade určitě vyplatí. Navíc pro vás dnes máme nabídku z e-shopu Tomtop. Vylepšená tiskárna Anet A8 Plus je tu v akci s 80 % slevou a k tomu je z německého skladu.

V porovnání s minulou generací jsme se dočkali větší plochy na 3D tisk, a to 350×300×300 mm. Vylepšená je i konstrukce s použitím lepších materiálů k lepší stabilitě a strukturální pevnosti. Nová je také základní deska a heatbed, stejně jako vstup pro tiskové vlákno a další. Beze změny zůstal LCD ovládací displej, silný 360 W zdroj, široká podpora tiskových strun a hlavně i jednoduché ovládání. Výrobce tiskárnu dodává jako DIY, tedy v režimu „sestav-si-sám“, takže si majitel vyhraje už při samotném kompletování.

Na e-shopu Tomtop je nyní 3D tiskárna Anet A8 Plus v bleskových prodejích z německého skladu za solidních 112,83 euro, což je také konečná cena bez dalších doplatků. Nabídka je ale časově omezená a pokud se zrovna poohlížíte po něčem novém na 3D tisk, tak byste tomuhle kousku měli určitě věnovat pozornost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.