Společnost Samsung už nyní intenzivně pracuje na svých nových vlajkových telefonech řady Galaxy S22. To hlavně proto, že jejich představení s nejvyšší pravděpodobnosti proběhne v lednu/januári příštího roku. Samozřejmě informace o jednotlivých telefonech plní síť už delší dobu, ale zatím jde jen o dohady tipařů. Ne jinak tomu bude i dnes, kdy se podrobněji podíváme na hlavní fotoaparát modelu Samsung Galaxy S22 Ultra. Tento telefon bude tím nejlepším z celé série, takže u něj očekáváme i špičkovou foto výbavu.

Na hlavní fotoaparát telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra se zaměřil známý tipař Ice Universe. Tvrdí, že tento model má hlavní kameru se čtyřmi snímači stejně jako letošní Galaxy S21 Ultra. Ovšem jednotlivé senzory dostaly několik vylepšení. Pojďme se proto podívat, jaká rozlišení a vylepšení snímače mají.

Pokud se tedy tipař neplete a Galaxy S22 Ultra skutečně dostane snímače, které zmiňuje ve svém tweetu, nebudou vylepšení nijak razantní ve srovnání s modelem Galaxy S21 Ultra. V podstatě se dá říci, že „výkon“ fotoaparátu bude téměř totožný. Ovšem za určité vylepšení můžeme počítat i nový design modulu hlavního fotoaparátu. Ale opět se bavíme jen a pouze o odhadech tipařů a designérů, kteří na síť před pár dny vypustili nové renderované snímky. K designu se nyní ale vyjádřil i Ice Universe s tím, že jak model Galaxy S22, tak i Galaxy S22 Plus budou mít plochý čelní i zadní panel a kolem displeje jsou symetrické rámečky. Prý telefony připomínají iPhone 13. Inu, uvidíme jak to všechno nakonec dopadne.