V poslední době zažívají 3D tiskárny opravdový boom a prodávají se jako housky na krámě. Pořádná 3D tiskárna do každé domácnosti ! Podobný slogan ani není daleko od pravdy, protože s poklesem cen je pořízení výkonného modelu dnes opravdu jednoduché. A možností takové tiskárny jsou v podstatě identické jako ještě nedávných high-end profesionálních kusů. Jeden takový výborný model pro vás máme v akci i dnes a samozřejmě s extra kupónem a doručením zdarma z německého skladu e-shopu Cafago. A Artillery Sidewinder X1 určitě za pozornost stojí.

Jedná se totiž o 3D tiskárnu, která nadchne i úplné začátečníky. Dorazí totiž už z 95 % sestavená, takže si přijdou na své i ti, co by se obávali plně DIY modelů. Navíc disponuje i velkou tiskovou plochou 300 x 300 x 400 mm a solidní rychlostí 150 mm/s. Samozřejmostí je i vyhřívaná deska k lepšímu odstranění hotového produktu a výborné kovové zpracování. Ovládání je také velmi jednoduché a díky velkému 2.8-palcovému barevnému displeji máte vše jako na dlani. Podporována je široká škála materiálu tiskových strun a tiskárna má veškeré moderní funkce a vymoženosti.

Takže ji ocení nejen začátečníci, ale i pořádně pokročilí hobby nadšenci. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky slevovému kupónu DE833 se dostaneme s cenou jen na 199.99 euro, což je výborná nabídka. Navíc s dopravou zdarma z německého skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. Artillery Sidewinder X1 je prostě a jednoduše 3D tiskárnou pro každého.