Znovu si zopakujme, že značka Redmi chystá na 28. října/októbra velkou představovačku. Tím hlavním, co se pro nás připravuje jsou telefony řady Redmi Note 11, ale výrobce postupně avizuje uvedení dalších produktů. Mají to být například nové hodinky Redmi Watch 2 a nyní to vypadá, že se zřejmě dočkáme i náramku Redmi Smart Band Pro.

Chystaný náramek Redmi Smart Band Pro naváže na loňský model Redmi Band, který pod tímto názvem debutoval v Číně, ale na další trhy už putoval s jiným názvem. Podle informací na stránkách Winfuture se i letošní náramek podívá po čínském uvedení na globální trhy, mezi kterými nechybí ani ten evropský. S jakým pojmenováním a kdy přesně náramek uvidíme v Evropě zatím není zcela jasné, ale prý to bude už brzy.

Podle posledních informací je náramek Redmi Smart Band Pro reakcí na Huawei Watch Fit. Je tedy levný a má některé z parametrů chytrých hodinek. Za všechny jmenujme například GPS pro určování polohy. K dispozici je i pár renderovaných obrázků, ze kterých můžeme vyčíst, jak fitness náramek vypadá. Na první pohled je to takový kříženec mezi hodinkami a náramkem a svým způsoben trochu připomíná Xiaomi Mi Band 6. Displej má tvar na výšku protaženého obdélníku a je barevný. Na bočních hranách nejsou žádná tlačítka a proto veškeré ovládání obstará obrazovka, která je dotyková. Řemínek je zjevně silikonový. Tipaři očekávají, že mezi funkcemi najdeme klasickou sadu monitoringů, několik sportovních režimů a další funkce, které nabízejí nositelnosti střední třídy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.