Oficiální představení telefonů řady Redmi Note 11 je doslova za dveřmi. Už ve čtvrtek je uvidíme v plném lesku a potvrdíme si všechny jejich parametry. Ale ještě před tím, tak trochu na poslední chvíli, se podíváme na modely Redmi Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus. Výrobce se totiž snaží, aby co nejvíce navnadil všechny své fanoušky a nalákal je ke koupi některého z chystaných strojů.

Přestože je značka Redmi považována za méně atraktivní sestru Xiaomi, není to tak úplně pravda. Spíš naopak. Telefony Redmi jsou velmi populární, a to díky svým solidním parametrům a dobře vyvážené ceně. Doufejme, že tuto strategii výrobce dodrží i u modelů Redmi Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus, které mají přislíbeny téměř prémiové parametry. A mezi ně patří i foto výbava. Právě na ni Redmi upozorňuje ve své nové upoutávce.

Ze snímku je naprosto jasné, že primární snímač hlavního fotoaparátu má rozlišení 108 MPix. Ostatně důkazem je i popisek právě pod tímto senzorem. Tipaři odhadují, že jde s nejvyšší pravděpodobností o senzor Samsung HM1. Kromě toho bychom v modulu měli najít i 8 MPix snímač a také 5 MPix a 2 MPix senzory. Tolik tedy hlavní fotoaparát modelů Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus. Ale máme tu i standardní verzi a ta má údajně mít duální hlavní kameru s 50 MPix a 2 MPix snímači. Dále máme potvrzenou i podporu super rychlého nabíjení s výkonem 120 W, což je u telefonů střední třídy unikátní. A hovoří se i o procesorech z dílen MediaTek, kdy standardní model dostane Dimensity 820, Note 11 Pro pak bude mít Dimensity 920 a pro model Note 11 Pro Plus je vyhrazen Dimensity 1200. Vše se potvrdí už za dva dny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.