Oficiální představení telefonů řady Redmi Note 11 je doslova za dveřmi. Už ve čtvrtek je uvidíme v plném lesku a potvrdíme si všechny jejich parametry. Ale ještě před tím, tak trochu na poslední chvíli, se podíváme na modely Redmi Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus. Výrobce se totiž snaží, aby co nejvíce navnadil všechny své fanoušky a nalákal je ke koupi některého z chystaných strojů.

Přestože je značka Redmi považována za méně atraktivní sestru Xiaomi, není to tak úplně pravda. Spíš naopak. Telefony Redmi jsou velmi populární, a to díky svým solidním parametrům a dobře vyvážené ceně. Doufejme, že tuto strategii výrobce dodrží i u modelů Redmi Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus, které mají přislíbeny téměř prémiové parametry. A mezi ně patří i foto výbava. Právě na ni Redmi upozorňuje ve své nové upoutávce.

Ze snímku je naprosto jasné, že primární snímač hlavního fotoaparátu má rozlišení 108 MPix. Ostatně důkazem je i popisek právě pod tímto senzorem. Tipaři odhadují, že jde s nejvyšší pravděpodobností o senzor Samsung HM1. Kromě toho bychom v modulu měli najít i 8 MPix snímač a také 5 MPix a 2 MPix senzory. Tolik tedy hlavní fotoaparát modelů Note 11 Pro a Note 11 Pro Plus. Ale máme tu i standardní verzi a ta má údajně mít duální hlavní kameru s 50 MPix a 2 MPix snímači. Dále máme potvrzenou i podporu super rychlého nabíjení s výkonem 120 W, což je u telefonů střední třídy unikátní. A hovoří se i o procesorech z dílen MediaTek, kdy standardní model dostane Dimensity 820, Note 11 Pro pak bude mít Dimensity 920 a pro model Note 11 Pro Plus je vyhrazen Dimensity 1200. Vše se potvrdí už za dva dny.