V domácí dentální péči jsme díky moderním technologickým výdobytkům opravdu na úrovni a děláme určitě radost všem stomatologům. Hlavní měrou se na tom určitě podílí sonické elektrické zubní kartáčky, se kterými se v posledním době opravdu roztrhl pytel. Ale byla by škoda vynechat i přínos ústních sprch, které jsou také velmi šikovným doplňkem zubní péče. Pomocí trysky a vibrací totiž proudem vody odstraňují plak, masírují dásně a vůbec napomáhají všemu dobrému. A my pro vás dnes jeden takový kousek máme s ústní sprchou Xiaomi Youpin a to za parádní cenu z Wiibuying.

Jak známo, tak Youpin je crowdfundingová značka Xiaomi, takže je zajištěna automaticky solidní kvalita. Ústní sprcha nabídne plných 2500 pulzů za minutu s proudem vody tenkým pouhých 0.8 mm, takže vyčistíte i jinak špatně dostupná místa. Na výběr je ze tří rychlostních režimů a na výběr máte také ze tří hlavic. Od nástavce pro klasické čištění, přes očistu jazyka až po čištění zubních protéz. Vyjímatelná nádržka na vodu má kapacitu 280 ml a vše je samozřejmě voděodolné s certifikací IPX7. A pořádně masivní je i vestavěná 1200 mAh baterie, která vydrží až 45 dnů na jedno nabití.

Cena tohoto kousku je pak překvapivě nízká, protože parametry jsou na velice slušné úrovni. Momentálně je ústní sprcha Youpin v akci na e-shopu Wiibuying s kupónem 2FAllWII k mání jen za 22.99 dolarů. Na výběr máte také ze zelené nebo bílé barevné varianty, aby vše správně ladilo v koupelně.