Značka Redmi plánuje na 28. října/októbra velkou představovačku. Není tajemstvím, že hlavními hvězdami večírku budou telefony řady Redmi Note 11. Ale společně s nimi výrobce představí i chytré hodinky Redmi Watch 2. O hodinkách sice zatím máme jen pár skromných informací, které upozorňují na některé ze specifikací, ale potenciální kupce samozřejmě zajímá i jejich cena.

Ovšem ani cena hodinek Redmi Watch 2 už není v utajení. Na čínské síti se totiž objevil leták, který je údajně zveřejněný v mobilní aplikaci e-shopu JD. com. Na něm při podrobnějším prozkoumání najdeme i malý nenápadný widget se snímkem chystaných hodinek a u nich i cenovku 399 jüanů, tedy v přepočtu zhruba 62 dolarů. Při kliknutí na widget se ale zobrazí stránka s popiskem, že tento produkt ještě není představen.

Zá pár dnů tedy zjistíme, zda je tato cena reálná a nebo ji výrobce změní. Každopádně si ale pojďme shrnout, co o hodinkách Redmi Watch zatím víme. Výrobce nedávno potvrdil, že hodinky mají 1,6 palcový AMOLED displej s velkou užitnou plochou. A ze zveřejněných renderů také víme, že obrazovka má obdélníkový tvar. I přesto, že zástupci Redmi o chystané nositelnosti hovoří jako o hodinkách, jde spíš o fitness náramek, podobně jak tomu je u loňských Redmi Watch. V rámci funkcí můžeme údajně očekávat snímač tepové frekvence, SpO2 senzor, GPS, více sportovních režimů, monitoring spánků a další již klasické funkce. Tipaři hovoří i o určité odolnosti vůči vodě. O dalších detailech se dozvíme už za pár dní.