Zbrusu nové hodinky Huawei Watch GT 3 se pomalu začínají chystat i na evropské trhy, kam by podle všeho měly dorazit už 11. listopadu. Třetí generace řady GT je tu se solidním odstupem od té minulé, protože za spatřila světlo světa už v roce 2019. Novinka je velmi podobná dalším čerstvě představeným hodinkám, Huawei Watch 3, ale najdou se i některé zásadní rozdíly. Ty jsou zejména designového střihu ale jde i o některé extra funkce navíc. A Watch GT 3 mají rozhodně co nabídnout, protože jde o velmi luxusní model, který zaujme už na první pohled.

Na výběr je ze dvou variant Huawei Watch GT 3, 42 mm a 46 mm. Ty ale sdílí identický design s kruhovým ciferníkem nebo ovládací korunkou a fyzickým tlačítkem na boku. Rozdílný je samozřejmě displej, kde menší má pouze 1.32-palcový a větší pak 1.43-palcový. V obou případech jde ale o parádní AMOLED s jemným rozlišením. Potěší i vestavěný dual-band GPS čip (L1+L5) nebo 5ATM voděodolnost. Nešetřilo se ani na senzorech, kde je k mání sledování tepu, SpO2, spánku, stresu, teploty kůže nebo tlaku vzduchu. Případně pak i více než 100 režimů pro cvičení.

Ani výdrž baterie není vůbec špatná na tak výkonné a skvěle vybavené hodinky. Menší 42 mm verze zvládne zhruba týden na jedno nabití a 46 mm pak dokonce až dva týdny. Bonbónkem je pak podpora bezdrátového nabíjení. V nabídce budou tři barevné verze 42 mm Watch GT 3 – černá, bílá a zlatá, které budou odstupňovány i cenově €229/€249/€279. Větší 46 mm Watch GT 3 pak budou v černé, hnědé a Titanium barvě s cenami €249/€269/€299. To nezní až tak zle, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.