Na herní monitory přímo od Xiaomi už jsme si v poslední době zvykli, ale se svojí troškou do mlýna občas přispějí i další značky z jejich ekosystému. Produkt pak na sobě nemá přímo punc Xiaomi, ale i tak se můžete do velké míry spolehnout na dobrou kvalitu. A samozřejmě i parádní cenu, která je pro v podstatě cokoliv od Xiaomi typická. Dnes pro vás jeden takový zajímavý kousek máme, protože se do slev dostal nadějný 27″ herní monitor Ningmei GN276CQ. Navíc je na e-shopu Cafago k mání z německého skladu, což je vždy velké plus.

Ningmei GN276CQ je herním monitorem se zakřivením 1500R pro lepší zážitek. Nabídne 27-palcový VA panel s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a hlavně skvělou obnovovací frekvencí 144 Hz. Hráči pak jistě ocení i výbornou 4 ms odezvu a přítomnost technologie FreeSync. Potěší i výborná polohovatelnost, protože monitor zvládne třeba i funkci Pivot s otočením o 90°. Velmi solidní je i portová výbava, ve které najdeme trojici HDMI a jeden DisplayPort. Herní zaměření monitoru je zřejmé i při pohledu na RGB osvětlení portů na zadní straně. Ať to má při hraní nějakou štábní kulturu…

Parametry tohoto herního monitoru zkrátka a jednoduše nejsou vůbec špatné, ale vše samozřejmě ještě podtrhne jeho cena. Na Cafago je totiž k nalezení v bleskových prodejích jen za 186.99 euro a jak již bylo zmíněno, tak z německého skladu. Akce sice má trvat až do konce října, ale dostupné kusy mizí před očima. Takže bych v případě zájmu asi moc nedoporučoval čekat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.