Čas nové generace operačního systému od Microsoftu už je oficiálně tu, protože Windows 11 byly oficiálně představeny a jsou dostupné. Sice ještě občas trpí drobnými mouchami, ale ty tvůrci za pochodu poměrně rychle odstraňují. Pokud jste majiteli licence na Windows 10, tak budete mít navíc možnost na nový systém zdarma aktualizovat. Čímž se pro nové zájemce nabízí hned dvě cesty, jak si zajistit nový systém. Aktualizace budou probíhat ve vlnách, takže pokud chcete už mít vše jisté hned, tak si pořiďte přímo klíč na Windows 11. Nebo sáhněte po starých osvědčených Windows 10 a počkejte si.

Každopádně jsou v naši staří známí z e-shopu GoDeal24 připraveni na všechny alternativy. Mají tak pro nás jako vždy plnou sadu levných klíčů právě na Windows v mnoha variantách. A samozřejmě nejen na ně, protože nabídka softwaru je mnohem širší. Takže co si například můžete pořídit ?

Co třeba takové Windows 11 pod 19 euro nebo Windows 10 pod 8 euro

Nebo spoustu dalších verzí Windows se 45 % slevou s kupónem SGO45

Případně další produkty Microsoft se slevou 60 % díky kupónu SGO60

 

A jsou tu i další nástroje pro váš počítač

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.