Ať už se nám to líbí nebo ne, tak úklid domácnosti je občas nutnost. V poslední době se stávají velkým hitem robotické vysavače a na trhu jich je už slušná řada. Ale robotický vysavač se nemusí hodit pro úklid každého bytu. A navíc některé konzervativní hospodyňky dávají přednost staré dobré ruční práci. Pro ty, a nejen pro ně, jsou tu ruční vysavače Xiaomi Jimmy. Konkrétně jsou to modely H8 Pro, H9 Pro nebo JBV85, které pro vás máme v bleskových prodejích evropských skladů e-shopu Geekbuying. A přihodíme i nějaké ty slevové kupóny

Všechny ruční vysavače Jimmy se výborně hodí jak pro suché čištění různých typů podlah. Navíc jsou bezdrátové, takže i tato drobnost určitě usnadní úklid. Díky velmi výkonné čistící hlavici se z podlahy dají jednoduše odstranit i přischlé nečistoty. Společná je také patentovaná „Cyclone“ technologie pro lepší vysávání. Na tělech vysavačů je poměrně velký LED displej, který zobrazuje úroveň nabití baterie. I ovládání je jednoduché a nechybí jim ani samočistící režim. Specialitou je také odnímatelná baterie pro samostatné nabití. Ke každému z nich také dostanete solidní sadu příslušenství s několika nástavci a dalšími doplňky.

Rozdíly mezi modely tak jsou hlavně v samotném motoru a sacím výkonu. Nejlevnějším z trojice je JIMMY H8 Pro s 500W motorkem, 200AW sacího výkonu a zhruba 70 minutami provozu na jedno nabití. S kupónem JIMMYH8PU přijde na 229.99 euro. O něco výkonnější JIMMY JV85 pak nabídne 550W motor, 200AW a také ohebnou tyč vysavače. Kupón SMHJV85Z10 vylepší cenu na 244.62 dolarů., Nu a nejvýkonnější JIMMY H9 Pro má 600W motor, 200AW, 80 minut provozu a extra kartáč na lepší čištění koberců. I na něj máme samozřejmě kupón, JMH9PRO  pomůže ceně na 353.39 dolarů. Ke každému z této trojice pak s kupónem dostanete také sluchátka Tronsmart zdarma jako bonus.