Značka Creality už je určitě známá všem fanouškům a milovníkům 3D tisku. Jejich modely se vyznačují velmi dobrými parametry a také obvykle extrémně dostupnou cenou, takže se hodí i pro začátečníky. A dnes máme další zajímavou slevovou akci na jeden z jejich nejvýhodnějších modelů, Ender-3 V2. Jako obvykle na něj také máme i extra slevový kupón z nabídky e-shopu Cafago a navíc jde o bezproblémovou a rychlou objednávku z německého skladu.

Konkrétně se jedná o skvělou 3D tiskárnu Creality Ender-3 V2, která je vylepšenou verzí oblíbeného a osvědčeného staršího kousku. Opět se tak dočkáme kovové konstrukce, ale také nové pracovní desky z karborundového skla, super tiché základní desky, nového systému zpracování tiskových strun nebo vylepšeného uživatelského rozhraní. V těle tiskárny je nově i integrovaný box na nářadí, takže máte vše hned šikovně po ruce. Jde opravdu o velmi kompaktní univerzální 3D tiskárnu, která nadchne snad každého.

Navíc se ani příliš neprohnete finančně, protože je tiskárna Creality Ender-3 V2 k dispozici z německého skladu za velmi dobrou cenu. Tu si dovolíme ještě vylepšit extra slevovým kupónem CC3205, který srazí její cenu na e-shopu Cafago až na 159.99 euro. A to už rozhodně nezní špatně. Takže se na nabídku minimálně mrkněte, pokud tedy patříte k nadšencům nebo zájemcům o 3D tisk. Platí až do konce října, takže ještě máte pár dnů k dobru.