Čínští Redmi dnes potěšili obří zástup svých fanoušků po celém světě, protože oficiálně potvrdili datum představení nové řady telefonů Redmi Note 11. To proběhne dříve, než možná kdo čekal. Vše je naplánováno na 28. říjen 19:00 čínského času a očekávání jsou až extrémní. Sám šéf firmy Lu Weibing totiž decentně naznačuje, ať od Note 11 očekáváme spíše úroveň kvality a výkonu obvykle spojenou s high-end řadou „K“. A to se vždy poslouchá velmi dobře. Kromě nových telefonů se ale na akci zároveň představí i nové chytré hodinky Redmi Watch 2. A byla by určitě chyba je ignorovat.

O hodinkách toho bohužel zatím není moc známo, protože firma byla na jakékoli informace velmi skoupá. Z jediného existujícího teaser plakátku máme alespoň jasněji o designu hodinek. Redmi Watch 2 tak budou jednoznačně pokračovat v linii nastavené předchozím modelem a nabídnou lehce obdélníkový (spíše blíže čtvercovému) displej se zaoblenými rohy. Vzhledem k tomu, že je představení jen zhruba za týden, tak se určitě velmi brzy vynoří nějaké konkrétnější detaily. Neb minimálně spekulace ze zaručených zdrojů.

Jen pro osvěžení si tak zatím můžeme připomenou výbavu minulé generace. Původní Redmi Watch se dostaly na trh v listopadu 2020 a nabídly 1.4-palcový LCD displej s rozlišením 320 x 320 pixelů. Samozřejmostí byla kompletní výbava zdravotních / sportovních senzorů, vestavěný GPS čip nebo barometr. Ani zhruba 10 dní výdrže na baterii pak nebylo k zahození. V Číně se hodinky dostaly na trh s cenovkou 42 dolarů, takže šlo o velmi dostupný kousek. A nový model by na tom podle všeho měl být velmi podobně.