Podzimní plískanice nám pomalu začínají a klesající teplota či zamračenost se stávají pravidelným souputníkem. Blížící se konec roku má ale také některé pozitivní aspekty, tedy alespoň pro zákazníky čínských e-shopů. Podzim je totiž často vyhrazen skladovým výprodejům, kde jsou často k nalezení velmi zajímavé kousky. Navíc za ještě zajímavější ceny. Výjimkou nejsou ani naši kolegové z Wiibuying, kteří si pro nás nachystali až do konce října masivní výprodej.

V té najdeme celou řadu lukrativních nabídek. Speciální sekce má třeba kousky pod 10 dolarů a taková bezdrátová myška s LED podsvícením nebo headset Lenovo HX106 s podobnou cenou určitě potěší. Ale to nejzajímavější se skrývá v dalších kategoriích. Slevy na drobné produkty od Xiaomi přejdeme a vrhneme se hned na masivnější výběr. Takže co nás třeba zaujalo ?

Pro začátek například kompaktní notebook KUU X13. Ten se vyhne i častému nešvaru čínských laptopů a nabídne plnotučný moderní procesor Intel i3-1005G1. Doplněná o 8 GB RAM a 256 GB rychlý SSD disk jde o solidní stroj s dobrým výkonem. Potěší i celokovová konstrukce, případně podsvícená klávesnice. A 13.5-palcový IPS displej s 2K rozlišením nebo 1.40 kg váhy jsou pak jen třešničkou na dortu. A s kupónem X13KUUWII se dostaneme na parádní cenu 409.99 dolarů, navíc z polského skladu.

Za hřích pak stojí třeba skládací elektrokolo HIMO Z16, které není problém převážet třeba v kufru auta. Kolo nabídne poměrně silný 250W motorek, se kterým zvládnete vyvinout rychlost až 25 km/h. Ani dojezd není k zahození, 10 Ah baterie zvládne zhruba 55 km v plném režimu, nebo 80 km v tom asistovaném. Za své peníze dostanete také odolnou konstrukci rámu z hliníkové slitiny a naložíte na něj až 100 kg živé váhy. Potěší i sedátko vyztužené paměťovou pěnou, dvojitý systém brzd, tlumiče, LED světa, blatníky v ceně, nebo LCD displej pro zobrazení základních informací. Za 589.99 dolarů s kupónem WII10ALL z polského skladu jde o parádní koupi.

A neurazí ani velká sluchátka Bluedio T7+. Ta nabídnou velmi pohodlná polstrované zpracování a hlavně velké 57 mm audio drivery s titanovou membránou. Jejich chloubou je ale ANC technologie potlačení okolních ruchů se zapojením až čtyř rušících mikrofonů. Navíc se automaticky vypnou po sundání z uší, případně rozeznají i upadnutí majitele do spánku. K poslechu hudby navíc ani nepotřebujete připojený telefon, protože mají Bluedio T7 Plus vlastní slot na microSD kartu. Slušné za 37 dolarů, ne ?