Společnosti Huawei se sice na mezinárodních trzích nevede zrovna nejlépe, ale tento deficit se snaží dohnat alespoň na trhu čínském. Zde má stále početný zástup fanoušků a právě pro ně chystá další nový telefon. Jde o model Huawei Enjoy 20e, který navazuje na loňský Enjoy 10e. Stejně jako loni tak i letos půjde o levný telefon s parametry základní třídy. Výrobce na něj už začíná upozorňovat na stránkách svého obchodu VMall a odhalil i design a některé parametry.

Přestože je Huawei Enjoy 20e zalistovaný na e-shopu, výrobce dosud nezveřejnil datum oficiálního představení a ani kompletní parametry. Ovšem můžeme si prohlédnout jak bude Enjoy 20e vypadat. Navíc zjistíme alespoň některé ze specifikací a také cenu, se kterou půjde na čínský trh. Co tedy o chystaném telefon výrobce zatím zveřejnil?

Jednoduchá upoutávka odhaluje, že LCD displej telefonu Huawei Enjoy 20e má úhlopříčku 6,3 palce a HD rozlišení. Nad obrazovkou je malý výřez ve tvaru písmene U, ve kterém leží přední kamera. Najdeme zde i zmínku o kapacitě interního úložiště, která dosáhne na 128 GB. A za zřejmě hlavní tahák výrobce považuje 5000 mAh baterii. Ze snímků telefonu můžeme také vyčíst, že hlavní fotoaparát má dva snímače a čtečka otisků prstů leží na zadním panelu. Na trh půjdou dvě barevné varianty, a to fialová a tmavě zelená. Z dalšího teaseru pak můžeme zjistit, že cena telefonu začíná na 999 jüanech, což je zhruba 155 dolarů. Tipaři odhadují, že prodeje zřejmě odstartují před 11. listopadem, kdy v Číně probíhá svátek Singles Day.