Značka Vivo sice poměrně nedávno představila řadu telefonů Vivo X70, ale nyní chystá další prezentační akci. Představovačka proběhne dokonce už zítra a podle upoutávky zde budou debutovat telefony Vivo T1 a Vivo T1x. Výrobce o tom, že chystá nové přístroje produktové řady T mlčel, ale jako vždy se můžeme spolehnout na tipaře a jejich informace.

Mezi ty nejspolehlivější čínské tipaři patří starý známý Digital Chat Station. Nemůžeme se proto divit, že přispěchal s alespoň rámcovými zprávami o modelech Vivo T1 a Vivo T1x. Na svém Weibo účtu sdílí i renderované obrázky obou telefonů, takže si můžeme udělat představu o jejich designu. Jeden z modelů má displej s kapkovitým výřezem pro přední kameru a ten druhý má pro změnu ve středu horní části displeje „díru“. V prvním případě je hlavní fotoaparát dvojitý, ve druhém případě má tři snímače.

Tipař také tvrdí, že oba telefony mají LCD displej s vysokou obnovovací frekvencí. Jako procesory prý výrobce použil Snapdragogon 778G případně čipset Dimensity 900. Baterie má údajně kapacitu 5000 mAh a primární senzor hlavního fotoaparátu má rozlišení 64 MPix. K těmto odhadům dodejme, že na začátku měsíce získaly certifikaci Tenaa dva nové telefony Vivo.

První z nich může být Vivo T1 a má 6,58 palcový displej s rozlišením FullHD+, přední 8 MPix kameru a hlavní fotoaparát s 50 MPix a 2 MPix senzory. Konfigurace pamětí je 8/12 GB RAM a 128/256 GB interního úložiště. Pohání jej procesor Dimensity 900. Druhý telefon, což může být model T1x má 6,67 palcový FullHD+ displej, přední 16 MPix kameru a hlavní fotoaparát s 64 MPix, 8 MPix a 2 MPix snímači. Jako procesor Tenaa odhalila Snapdragon 778G. Uvidíme tedy, co se z těchto specifikací zítra potvrdí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.