Moderní televize mají v porovnání i s jen nedávnou minulostí opravdu fantastický obraz a obří dostupné úhlopříčky, ale velká část má stále poměrně dietní audio možnosti. U levnějších kusů je tak v podstatě nutností ještě zainvestovat do lepších reproduktorů a k tomu se nabízí jako ideál soundbary. Ty totiž šetří místo a navzdory malých rozměrům nabídnou velmi znatelný kvalitativní skok. A nemusí jít o žádné drahé kusy. Třeba takový Redmi TV Soundbar v akci na e-shopu Cafago je vyloženě za hubičku.

Redmi TV Soundbar sice nemá přídavný subwoofer a musíte se spokojit jen se základním „kvádříkem“, ale k ozvučení menšího pokoje bude určitě vše dostačovat. V něm se totiž skrývá dvojice 45 x 80 mm reproduktorů s celkovým výkonem 30W a dokonce i malý výduť snažící se nahradit právě subwoofer. Metod připojení je hned několik a při využití Bluetooth 5.0 si ušetříte problémy s kabely kompletně. Ale pro jistotu máte možnost i S/PDIF a AUX, jen škoda, že chybí HDMI. Rozměry soundbaru jsou 780 x 64 x 63 mm a váha pak zhruba 1.5 kg. Je možné ho namontovat i na zeď, ale většina ho asi klasicky uloží pod televizor.

V nabídce je soundbar jen ve stylové černé, která je ale pro obývací pokoj svou univerzalitou asi nejlepší. A momentálně ho v bleskových prodejích na e-shopu Cafago seženete jen za 43.99 euro. Jako bonus navíc s dopravou zdarma z německého skladu. To je velmi lákavá cena, protože za něco přes tisíc korun vyřešíte velmi ekonomicky problém s nedostatečným zvukem vaší televize. Navíc s minimálními nároky na místo.