Už před nějakým časem značka Realme nahlásila, že na zítřek, tedy 19. října/októbra, plánuje na čínském trhu velkou představovačku. Nejdříve nám výrobce potvrdil, že uvede novinkový telefon Realme GT Neo 2T. Krátce na to potvrdil i představení dalšího modelu, Realme Q3s. A dokonce se spekulovalo i o tom, že svou premiéru zde odehrají i chytré hodinky Realme Watch T1. U nich ale představení potvrzeno nebylo.

To se ale dnes mění, protože při pohledu na čínské Weibo můžeme najít čerstvou upoutávku, která jednoznačně potvrdila i představení hodinek Realme Watch T1. Teaser navíc odhalil i sportovní design hodinek. Displej je kruhový a řemínek chronometru je zřejmě silikonový. Na trh půjde několik barevných variant a jedna z nich má řemínek v atraktivní fosforeskující zelené barvě.

Díky předchozím odhadům tipařů víme, že hodinky Realme Watch T1 mají rám z nerezové oceli a displej s vysokou obnovovací frekvencí. Výrobce údajně přidal i tři senzory pro sledování zdraví. Tipaři očekávají i podporu hovorů přes Bluetooth. Další parametry zůstávají v utajení. Ovšem do uvedení chronometru zbývá jen pár hodin, takže nemusíme na jejich zveřejnění čekat dlouho. Připomeňme ale i hlavní parametry telefonů, které Realme zítra představí s hodinkami. Model GT Neo 2T má 6,43 palcový AMOLED displej s rozlišením FullHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Pohání jej procesor Dimensity 1200, baterie má kapacitu 4500 mAh a podporu 65 W nabíjení. Naopak model Q3s má 6,59 palcový LCD displej s rozlišením FullHD+ a obnovovací frekvencí 144 Hz. Pohání jej procesor Snapdragon 778G a k tomu dostane baterii s kapacitou 5000 mAh a 30 W nabíjením. I u těchto telefonů se dozvíme o dalších parametrech více už zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.