Čínská kometa Realme v poslední době sklízí opravdu úspěch za úspěchem a novinky sype z rukávu skoro kulometnou rychlostí. Na 19. říjen tak mají naplánovanou další představovačku, která by nám měla přinést hned dvojici nových telefonů. Oba dva poměrně zajímavé, protože Realme GT Neo2T navazuje na extrémně úspěšné předchůdce a Realme Q3s  vypadá se Snapdragonem 778G a 144 Hz LCD panelem také nadějně. Možná ale tyto dva kousky nebudou jedinými novinkami z dílny této značky. Spekuluje se totiž ještě o jednom zbrusu novém modelu, chytrých hodinkách Realme Watch T1.

A protože informace pochází od neúnavného čínského leakstera Digital Chat Station, tak jim automaticky budeme věřit. Realme Watch T1 by měly být poměrně zajímavým modelem chytrých hodinek s velmi solidní výbavou. Konkrétně se zmiňuje kruhový displej s vyšší obnovovací frekvencí, což je u chytrých hodinek stále velkou výjimkou. Dále pak přítomnost hned trojice čipů, i když nejsou přímo specifikovány, takže se může jednat v podstatě o cokoli. Každopádně mají hodinky podporovat i Bluetooth hovory. Tělo má být z nerezové oceli a řemínek bude klasicky pouze silikonový. Takže by teoreticky ani cena neměla být příliš vysoká.

Realme možná ještě na představovačce přihodí k dobrému další kousky, protože některé další zdroje uvádí až pět možných technologických novinek. U žádné z již zmíněných navíc netušíme přesné rozdělení regionální dostupnosti, protože Realme v tom mají slušně řečeno dost „hokej“. Hlavním trhem pro ně zůstává Čína a Indie, takže globální zákazník rozhodně nemůže automaticky počítat se vším. Tak uvidíme.