Vtipné produkty připomínající slavné (nejen) technologické kusy se vždy prodávat budou, protože fanoušci je milují. Mít doma nějaký takový malý zázrak je pro mnohé prestižní záležitostí, kterou pak před návštěvami hrdě dávají na obdiv. A pokud se navíc jedná o něco regulérně použitelného, tak je úspěch v podstatě zaručen. Pokud tedy patříte k fandům herního průmyslu s příklonem k ekoysystému od Microsoftu, tak by vám určitě neměla utéct mini-lednička od této firmy. Ta totiž velmi věrně kopíruje vzhled a design herní konzole Xbox Series X. Vyjímala by se i u vás doma ?

Vše vzniklo původně jako žert, protože si lidé dělali legraci právě ze vzhledu Xbox Series X. Ruku na srdce, tvarově takovou malou ledničku opravdu připomíná. Firma tak pár takových obřích kousků minulý rok vyrobila pro několik celebrit a jednoho šťastného výherce z řad fanoušků. Odezva tohoto žertovného projektu ale samotné tvůrce zaskočila a obratem pak v červnu letošního roku slíbili rozjetí výroby menších mini variant ledniček i pro normální smrtelníky. A slib dostupnosti do Vánoc v plné míře plní, protože by se tento kousek měl dostat do předprodeje jen za pár dnů, 19. října. Navíc se slušnou cenovkou 99.99 dolarů.

Mini lednička Xbox Series X je poměrně kompaktní, ale i tak se do ní vejde až dvanáct plechovek s nápoji. Na přední straně navíc najdete i extra USB port k dobíjení připojených zařízení. Určitě se najde dost nadšenců, kteří si něco takového dovedou představit v obýváku nebo u svého pracovního stolu. Reálné odeslání dodávek se očekává někdy v prosinci, takže to snad do Vánoc vše stihnou. A dostupné by vše mělo být i v Evropě, takže máte šanci…