Další telefon, který uvidíme v tomto měsíci je Realme Q3s. A protože nás čeká i představovačka telefonu Realme GT Neo 2T naplánovaná na 19. října/októbra není náhoda, že zároveň s ním dojde i na uvedení modelu Q3s. Značka Realme nás prostě nešetří a zdá se, že prostě razí heslo „čím víc, tím lépe“.

Dalo se to samozřejmě čekat. V minulém měsíci totiž získal telefon Realme Q3s potřebné certifikace pro uvedení na trh. A u značky Realme nebývá zvykem, že si své nové a na trh připravené telefony nechává dlouho na skladě. V souvislosti s tím se už také na Weibo výrobce zveřejnil první upoutávky na některé z parametrů chystaného modelu Q3s.

Nejdříve se podívejme na upoutávku, která odhaluje parametry obrazovky. Bude typu LCD s úhlopříčkou 6,6 palce. To jistě není nic nezvyklého, ale obnovovací frekvence dosáhne až na 144 Hz. Obnovovací frekvence je adaptivní v rozmezí od 30 Hz do 144 Hz. Měnit se má v závislosti na sledovaném obsahu. Obrazovka dále podporuje HDR10, barevný gamut DCI-P3 a 4096 úrovní nastavení jasu. Vzhledem k tomu, že jde o LCD panel, leží snímač otisků na hraně telefonu. Dále můžeme čekat procesor Snapdragon 778G, 30 W nabíječku a trojitý hlavní fotoaparát s primárním 48 MPix senzorem. Potvrzení těchto specifikací čekáme už brzy.