Značka Realme zhruba v polovině loňského roku představila světu super rychlé nabíjení UltraDart s výkonem 125 W. V té tobě se tak trochu počítalo s tím, že první telefony s takto rychlým nabíjením bychom mohli vidět už v průběhu letošního roku. Jak víme, nestalo se tak a na trh se dostaly jen Realme telefony s 65 W nabíjením.

Dnes ale přichází rychlé 125 W nabíjení značky Realme opět na přetřes. Stránky GSMArena totiž přinášejí exkluzivní informaci, která pochází přímo od nejpovolanějšího osoby. Pan Madhav Sheth, viceprezident Realme a CEO značky pro Indii, Evropu a Latinskou Ameriku, v rozhovoru potvrdil, že na rychlé 125 W nabíjení UltraDart nezapomněli a nadále na něm pracují.

Dále potvrdil i to, že na komerční používání tohoto 125 W nabíjení dojde v průběhu příštího roku. Navíc prý chtějí připravit „ultra prémiovou vlajkovou loď“ pro svou produktovou řadu GT, která bude podporovat tohoto ultra rychlé nabíjení. Samozřejmě další podrobnosti o tomto prémiovém telefonu si Sheth nechal zatím pro sebe. A na nějaké spekulace ještě čas neuzrál. Každopádně můžeme říct jen to, že nabíjení UltraDart s výkonem 125 W nabije 4000 mAh baterii z nuly na 33 % za pouhé tři minuty. Je také kompatibilní s protokoly 125 W PPS, 65 W PD a 36 W QC.