Limitované edice telefonů jsou obecně fanouškovsky velmi vděčné a populární. Zejména pokud je spárujete s aktuálními hity multimediálního průmyslu, tak je úspěch v podstatě zaručen. Čínské značky jsou si tohoto fenoménu velmi dobře vědomy a tak se často setkáváme s velmi zajímavými limitovanými edicemi z jejich dílny. Třeba takoví OnePlus mají jen z nedávné doby na kontě OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition, OnePlus 6 Avengers Edition nebo OnePlus 5T Star Wars Limited Edition. A momentálně se šeptá třeba i OnePlus Watch Harry Potter Edition.

A firma by rozhodně potřebovala nějaký ten pozitivní počin spojený s modelem OnePlus Nord 2. Ten se v poslední době hned dvakrát dostal do novinových titulků v souvislosti se samovznícením baterie. V jednom případě sice šlo o lehce pofidérní případ, ale i tak si ho rozhodně nedali za rámeček. Proto se přímo nabízí vydání nějaké té speciální limitované edice právě pro Nord 2. V minulosti to bylo vyhrazeno jen high-end modelům značky, ale proč nedopřát podobou výsadu a kousku ze střední třídy. Tak co třeba takový OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition ?

Volba tématu je sice poměrně překvapivá, na druhou stranu Pac-Mana zná v podstatě každý na světě. Otázkou je jeho marketingová síla, ale třeba jsou ve firmě přesvědčeni o jasném úspěchu. Náznaky přípravy právě podobné edice odhalili bystrozrací šikulové z XDA Developers a Oxygen Updater, kteří rozpitvali poslední aktualizace. V nich jsou k nalezení detaily jako Pac-Man téma pro zamčenou obrazovku, animace odemykání telefonu, ikony a nálepky v aplikacích, případně speciální verze hry. Vše tak nasvědčuje brzkému vypuštění na trh a uvidíme ve kterých regionech a za kolik.