Do výroby vlastních bezdrátových sluchátek se dala celá řada výrobců telefonů a elektroniky obecně. Často i takové značky, od kterých bychom podobné zaměření ani moc nečekali. Třeba znovuzrozená Nokia už má ve své nabídce hned několik podobných modelů sluchátek, které na první pohled nevypadají špatně. A jejich novinkový model Nokia E3511 pak dokonce nabídne i poměrně impozantní sestavu parametrů za solidní cenu. My pro vás dnes navíc máme ještě slevovou akci e-shopu Wiibuying, ve které tato sluchátka koupíte ještě o fous levněji díky slevovému kupónu.

Nokia E3511 jsou bezdrátová sluchátka klasického střihu s designovou „stopkou“, i když o něco menší, než je obvyklé. Hlavním tahákem je ale přítomnost ANC technologie aktivního potlačování ruchů s automatickou regulací úrovně potlačení. Neurazí ale ani solidní 10 mm audio drivery a připojení pomocí Bluetooth 5.2. Stejně tak solidní 45 mAh kapacita baterie v každém sluchátku, která vystačí až na 6.5 hodiny přehrávání. K mání je samozřejmě i nabíjecí box s 350 mAh kapacitou, který je vyveden ve stylovém kovovém provedení. Nabíjení boxu je pak řešeno pomocí UBS Type-C portu.

Na výběr je z černé, modré a bílé verze sluchátek (a samozřejmě i boxu), takže si vybere opravdu každý. Díky slevovému kupónu NOKAWII navíc klesne cena jen na výborných 56.99 dolarů. Nejde tedy o žádná super levná sluchátka pofidérní kvality a značky, ale osvědčený produkt známého výrobce. Takže by se tento kousek určitě mohl někomu hodit a zamlouvat.