Naši pravidelní čtenáři dobře vědí, že společnost Samsung zpravidla představuje své velké novinky na speciálních akcích Galaxy Unpacked. Poslední z nich proběhla v srpnu/auguste a svou premiéru zde odehrály skládací telefony Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 a také nová sluchátka a hodinky. S další akcí Unpacked jsme letos už příliš nepočítali, protože telefon Galaxy S21 FE se zřejmě objeví až příští rok.

Proto je tak trochu překvapením, že Samsung dnes vydal krátkou tiskovou zprávu o přípravách akce Galaxy Unpacked Part 2. Naplánoval ji na 20. října/októbra, tedy na den po představení telefonů řady Pixel 6 společnosti Google. Ovšem radovat se, že dojde na uvedení Galaxy S21 FE je předčasné. Ze zprávy Samsungu o tom, co představí, nevyčteme v podstatě nic. Pokud se ale pokusíme číst mezi řádky marketingových provolání a z krátkého videa si troufneme tipnout, že dojde na nějakou softwarovou novinku nebo technologii.

 

Toto záhadné vyjádření společnosti Samsung je samozřejmě také slušným soustem pro tipaře, kteří okamžitě začínají spekulovat o co nám akce Unpacked naservíruje. Možná to bude stabilní verze One UI postavená na Androidu 12. Ale jiní tipaři zas sázejí na nové barevné varianty Galaxy Z Flip 3, nebo nové barevné lednice z řady Bespoke. V potaz přicházejí i tablety řady Galaxy Tab S8. Nechme se tedy překvapit. Akce Galaxy Unpacked Part 2 bude streamována na YouTube kanálu společnosti od 10 hodin ET.